Gold Alış Satış

Ürün Resimleri

Steam 50 TL Cüzdan Kodu

Stok : Stokta Yok

Oyun : Steam

Kategori : Steam Cüzdan Kodu

Birim Tutarı : 49,43

Steam 50 TL Cüzdan Kodu artık Oyunparam güvencesi ile sizlerle! 50 TL Steam Cüzdan Kodu adlı ürünü sitemizden uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. Tüm Steam Cüzdan Kodu ürünlerinde ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Steam Cüzdan Kodu

Steam cüzdan kodu (steam wallet), steam platformundaki üyeliğinize kolay, hızlı ve UCUZ  para eklemek için en ideal yoldur.

Steam 'ın diğer ödeme yönetmleri ile para eklemkten bir farkı yoktur, steam cüzdan kodları 'da steam tarafından üretilir ve steam için kredi kartı, mobil ödeme gibi bir ödeme yoludur.

Steam'da istediğim her oyunu alabilirmiyim ?

Evet  alabilirsiniz. Steam daki üyeliğinizim bir cari hesabı mevcuttur. Steam Cüzdan Kodunu bozduğunuzda kodun değeri kadar cari hesabınıza para eklenir, satın alma ekranında satın al dediğinizde bu bakiyeden ödemenizi düşer ve oyun envanterinize eklenir.

 

steam cüzdan kodu yükleme anlatımı 1

steam cüzdan kodu yükleme anlatımı

steam cüzdan kodu yükleme anlatımı 3

 

steam cüzdan kodu yükleme anlatımı

 

Nasıl Bakiye Yüklerim / Ödeme Seçenekleri:

Alt kısımda bulunan ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz:


banka havalesi ile ucuza ve hızlı şekilde oyun satın alın
Havale / Eft ile Ödeme

Sitemizin üst menüsünde bulunan 'HESAP NUMARALARIMIZ' linkine tıklayarak size en uygun bankayı seçebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Banka ATM'lerinden kartsız işlem ile hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra onaylanması için "Ödeme Bildirimi" yapmayi unutmayınız.


kredi kartı ile komisyon ödemeden ucuza ve güvenli oyun alın
Kredi Kartı ile Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'Kredi Kartı' seçeneğine tıklayın "0" Masraf ile bakiye yükleyin.


mobil ödeme ile ucuza oyun satın al
Mobil Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'MOBİL ÖDEME' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilirsiniz. Mobil ödeme sistemi an itibariyle Avea ve Turkcell kontorlu hat tarifelerinde geçerlidir.


İninal kart ile ucuza oyun satın al
İninal Kart

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'İninal Kart' seçeneğine tıklayın. Migros'lardan ve İninal satış noktalarından temin ettiğiniz kart ile bakiye yükleyebilirsiniz.


Gpay İle Ucuza Oyun Satın Al OyunParam.Com
GPay İle Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'GPay Cüzdan' seçeneğine tıklayın. GPay cüzdan bakiyenizi gerekli satış noktalarından temin edebilirsiniz..

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam Cüzdan Kodu Steam üzerinde kullanılan bir kod türüdür. Bu kodu kullanarak Steam üzerinde alışveriş yapabilir ve ürünleri satın alabilirsiniz. Bu kodlar hesabınıza para yüklemek için kullanılır ve kodların sahip olduğu değerlere göre hesabınıza para yükleme işlemi gerçekleştirilir. Hemen detaylara geçelim.

Steam nedir?

Steam, çok oyuncu platformudur. Yani oyuncuların aynı anda giriş yaparak oyun oynamasını sağlayan bir açık dünya platformudur. Kısaca bir mağazadır diyebiliriz. Bu mağazadan oyunları satın alarak, ister açık dünya, yani çevrimiçi; isterseniz de kapalı dünya, yani offline olarak oyunları oynayabilme şansınız bulunmaktadır. 

Steam, Valve Corparation tarafından geliştirilmekte olup çok oyunculu video oyunlarının oynanmasına, bu oyuncular arasında iletişim kurulmasına ve oyunların dijital ortamda dağıtılmasına yarayan bir platformdur. Steam üzerinden satın alınan programlar, oyunlar ve videolar direk bilgisayara çevrimiçi olarak iner. Uzun yıllardır piyasada olan bu platform çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve günden güne bu sayı bir hayli artmaktadır. Steam hakkında sizlere yeterli bilgiyi verdik. Şimdi bu kod nedir ne değildir onu anlatalım.

Steam cüzdan kodu, Steam platformunda kullanılan bir ödeme şeklidir. Çeşitli bakiyelerle satın alabileceğiniz bu Steam cüzdan kodlarıyla Steam üzerinden oyun ya da oynadığınız oyuna ait çeşitli itemleri satın alabilirsiniz. Veya daha çeşitli alışveriş olanakları da vardır. 3 tl’den başlayarak 300 tl’ye kadar satın alabileceğiniz kodlar mevcuttur. Satın aldığınız bu kodları steam üzerinde kullanarak kodlarının bakiyesi kadar alışveriş yapabilirsiniz. Steam cüzdan kodu satın almak isterseniz sizlere önerebileceğimiz oldukça kaliteli ve güvenilir bir site var. Oyunparam sitesi uzun süredir piyasada olup kullanıcılarına gerçekten çok güvenilir ve hızlı bir alışveriş olanağı sunar. Böylece kullanıcılarının memnun kalmasını sağlar. Piyasada bulunan diğer benzer sitelere göre daha ucuz olması da Oyunparam sitesini daha cazip kılan bir özelliğidir.

Genellikle oyunları satın alabilmek için paraya ihtiyacınız olacaktır. Oyunların çoğu ücretli olduğu için oyuncular bu oyunları alabilmek için paraya ihtiyaç duyarlar. Genellikle kredi kartları ile para yatırılabilmektedir fakat Kredi Kartı olmayan veya oyunları daha uygun fiyata almak isteyenler için Steam Cüzdan Kodu önerilmektedir. Bu kodlar genellikle promosyon kodları gibidir ve bu kodları kullanan kullanıcı direkt olarak hesabına para birimi yüklemiş olur. Atıyorum; 100 TL değerinde bir kodunuz varsa, hesabınıza 100 TL yükleyebilirsiniz demektir. 100 TL yükledikten sonra bu bakiye ile 100 TL değerine kadar tüm oyunları satın alabilirsiniz. Genellikle 100 TL’lik kodlar daha alt fiyatlara satılabilmektedir. Oyunparam bu konuda sizlere büyük oranda destek olacaktır. Bundan dolayı güvenerek kod satın alabilirsiniz.

Cüzdan kodları hediye edilebilir mi?

Aslında en çok sorulan sorulardan bir tanesi de budur. Steam Cüzdan Kodu hediye edilebilir mi? Aslında bu sorunun cevabı basittir. Çünkü bu kodlar sizlere satın aldıktan sonra verilmektedir ve bu kodları sizin nasıl kullanacağınız tamamen size bağlıdır. Yani bu kodları ister arkadaşlarınıza verebilir, ister kendiniz kullanabilir, isterseniz de süresi geçmeden saklayabilirsiniz. Unutmayın ki bu kodlar promosyon şeklinde kodlardır ve satın aldığınız zaman bu kodların sürelerini öğrenin. Anlık olarak kullanacaksanız herhangi bir problem yaşamazsınız fakat birkaç ay bekletmek istiyorsanız bu konuda son kullanma tarihleri hakkında bilgi almanızda fayda var.

Sizlere bu konularda bilgi verdik. Daha fazla oyun için sitemizin diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Steam'da istediğim her oyunu alabilirmiyim ?

Evet  alabilirsiniz. Steam daki üyeliğinizim bir cari hesabı mevcuttur. Steam Cüzdan Kodunu bozduğunuzda kodun değeri kadar cari hesabınıza para eklenir, satın alma ekranında satın al dediğinizde bu bakiyeden ödemenizi düşer ve oyun envanterinize eklenir.

Benzer Ürünler