Gold Alış Satış

Sıkca Sorulan Sorular

Evet oyun sektöründe çok fazla dolandırıcılık olması ve izinin zor takip edile bilmesinden dolayı OyunParam.Com 'a üye olmak istyen kullanıcılarımız bir kereye mahsus telefon numaralarını doğrulamaları gerekmektedir.

OyunParam kullaıcılarından 7 gün 24 saat ödeme kabul etmektedir. Bakiyelerinde para olan kullanıcılar 7 gün 24 saat e pin satın ala bilirler. Gold (oyunda teslim) ürünler sabah 09:00 geçe 01:30 ' a kadar teslim edilmektedir.

Canlı Destek Sistemi 'nin kapalı olması ürün alamayacağınız anlamına gelmez. Canlı destek sistemi kapalı olsada ürün alımı yapa bilirsiniz.

GPay kullanarak yaptığınız ödemeler 7 gün 24 saat bakiyenize eklenir.

OyunParam Satmış olduğu epin kodları oyunun kendi ürettiği ve satışa sunduğu kodlardır. Anlaşmamız gereği Hatalı Kodları oyun firmasına sorgulatıyoruz oyun kaynaklı oluşan sorunlarda size yeni bir epin sağlıyoruz. Satın aldığınız epinler den sorunlu olan olur ise http://www.oyunparam.com/hatali-epin.html halı epin bildir menüsünden bildirim yapa bilirsiniz.

Bu durumda oyun firmasından cevap gelene kadar bir süre bekleye bilirsiniz.

Oyunparam daki bakiyeniz satın almak istediğiniz ürün fiyatına yetiyor ise, sol kategoriden yada arama alanından arama yaparak satın almak istediğiniz oyun ürünlerine erişebilirsiniz. Açılan sayfada almak istediğiniz ürünü seçtikten sonra Satın Al butonuna basarak satın alma işlemini tamamlaya bilirsiniz.

Satın aldığınız ürün Epin ise hemen teslim edilir. Satın aldığınız ürün Gold (oyun içi teslim) ürün ise beklemeye düşer ve operatörlerimiz sıra ile beklemedeki ürünleri teslim etmektedir.

Oyun ürünleri stoklu ve sanal ürünlerdir. Genellikle yurt dışı oyun firmalarından temin edildiği için Dolar yada Euro ile alınmaktadır. Satın alamak istediğiniz ürünün stokları bitti ise hemen anlık olarak firmadan temin edile biliyor ise stok temin edilir ve o anki kurlara göre değişim göstere bilir, bu değişim ucuzlama yada artış olabilir. Bu durumda isterseniz bakiyenizdeki parayı hesap numaranıza geri göndere biliriz ve ya üzerine ekleme yaparak satın almak istediğiniz ürünü satn ala bilirsiniz.

OyunParam 2010 dan bu güne kadar oyunculara kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiş, sektörünün yenilikçi ve önde gelen, Oyun Ürünleri Satış Sitesidir.

Online olarak oynanan binlerce oyunun oyun ürünlerini oyuncularına kolay ve hızlı şekilde sunar.

Oyunparam'a ister baka havalesi (Atm, kartsız işlem, eft, internet bankacılığı) isterseniz kredi kartı (Master Visa olan tüm kartlar maaş kartları dail), Mobil Ödeme ile (Sadece kontörlü hatlara), İninal Ön Ödemeli Kartlar ve Gpay Cüzdan hesabınız ile ödeme yapa bilirsiniz. NOT : OyunParam'ın Gittigidiyor gibi satış sitelerinde ürün satan sanal dükkanları da yer almaktadır.

  1. http://www.oyunparam.com/hesap-numaralarimiz.html sayfasından hesap numaralarımızdan 1 tanesine ödeme yapmış olmanız gerekiyor.
  2. Bana özel menüsünden Bakiye Yükle ye tıklamanız gerekiyor http://www.oyunparam.com/bakiye-yukle.html .
  3. Ödeme yöntemini seçip açılan alanı doldurduğunuzda ödemeniz bize ulaşmıış ise (Banka Hesaplarımızda Görünüyor İse) otomatik olarak bakiyenize yüklenecektir.

Merak etmeyin oyun firması kaynaklı bir sorun olmadığı sürece yeni stok en kısa sürede temin edilecektir. 2 günü geçkin stok problemlerinde canlı destek hattında bilgi ala bilirsiniz. Olası kötü durumlarda isteğinize göre bakiyenizdeki para (Bakiye Nakit) geri gönderilebilir. Bakiye Nakit işlemi için Bana Özel / Bakiye Nakit Menüsünden işlem yapabilirsiniz.

E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası)'dır. Hesabına bakiye yüklenen müşterilerin almak istedikleri elektronik koddur. Örnek: UYF5-987G-BHT4-KKG5.

Bu kodlar oyunlarda oyun ürünleri almanıza yaramaktadır. Oyun içindeki ön ödemeli para birimi olarak düşüne bilirsiniz.

Satın aldığınız e-pinler, Banla Öel / Sipariş Geçmişim menüsünde satın aldığınız ürünün detayında göre bilirsiniz. Alışveriş geçmişinizdeki siparişleriniz satın alama sırasına göre görüntülenmektedir. Son aldığınız ürün üstte yer almaktadır.

Satın aldığınız e-pinler, Banla Özel / Sipariş Geçmişim menüsünde satın aldığınız ürünün detayında göre bilirsiniz. Alışveriş geçmişinizdeki siparişleriniz satın alama sırasına göre görüntülenmektedir. Son aldığınız ürün üstte yer almaktadır.