Gold Alış Satış

Ürün Resimleri

PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS (PUBG Satın Al)

Stok : Stokta Var

Oyun : Steam

Kategori : PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Birim Tutarı : 59,38

PUBG Nedir?

PUBG satın al konusuna giriş yapmadan önce PUBG nedir, onu açıklayalım. PUBG yani açılımıyla Player Unknow’s Battle Grounds, Bluehole tarafından geliştirilen FPS türünden online bir video oyunudur. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren çok geniş bir oynayıcı kitlesi edinmiştir. Yaklaşık 100 kişi ile ister bireysel olarak ister grup halinde oynanabilen bu oyunda asıl amaç rakiplerini öldürüp oyunun sonuna kadar gidebilmektir.

PUBG oyununda ilk olarak oyuncular kendi karakterlerini yaratırlar. Oyun başlarken tüm oyuncular oyun haritası üzerinde giden bir uçaktadırlar. Daha sonra harita üzerinde seçtikleri yerlere paraşüt yardımıyla inip oyunu oynamaya başlarlar. Oyun süresince haritada güvenli olan bölge giderek daralır ve oyuncular birbirlerine daha yakın mesafelere gelmek zorunda bırakılır. Böylece birbirlerini öldürüp oyunun sonuna yaklaşmaları daha mümkün kılınır. Oyuncular güvenli olmayan alanda fazla kalırlarsa canları giderek azalır ve elenirler. Oyun boyunca elediğiniz rakiplerinizden ya da oyunda girdiğiniz evlerden silah, mermi, kask gibi eşyalar alıp kendinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. PUBG Satın Al ucuz diyorsanız, doğru sitedesiniz!

PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS, bu tür oyun meraklılarına tüm beklentilerini verebilecek nitelikte başarılı, güzel ve oldukça kaliteli bir oyundur. Gün geçtikçe kitlesi artan bu eğlenceli oyunu siz de oynamak isterseniz sadece satın alıp kendinize bir profil açmanız yeterli olacaktır. İsterseniz Oyunparam sitesi sizlere PUBG satın al konusunda hem ucuz hem de güvenilir bir alışveriş olanağı sunacaktır.

Nasıl Bakiye Yüklerim / Ödeme Seçenekleri:

Alt kısımda bulunan ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz:


banka havalesi ile ucuza ve hızlı şekilde oyun satın alın
Havale / Eft ile Ödeme

Sitemizin üst menüsünde bulunan 'HESAP NUMARALARIMIZ' linkine tıklayarak size en uygun bankayı seçebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Banka ATM'lerinden kartsız işlem ile hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra onaylanması için "Ödeme Bildirimi" yapmayi unutmayınız.


kredi kartı ile komisyon ödemeden ucuza ve güvenli oyun alın
Kredi Kartı ile Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'Kredi Kartı' seçeneğine tıklayın "0" Masraf ile bakiye yükleyin.


mobil ödeme ile ucuza oyun satın al
Mobil Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'MOBİL ÖDEME' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilirsiniz. Mobil ödeme sistemi an itibariyle Avea ve Turkcell kontorlu hat tarifelerinde geçerlidir.


İninal kart ile ucuza oyun satın al
İninal Kart

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'İninal Kart' seçeneğine tıklayın. Migros'lardan ve İninal satış noktalarından temin ettiğiniz kart ile bakiye yükleyebilirsiniz.


Gpay İle Ucuza Oyun Satın Al OyunParam.Com
GPay İle Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'GPay Cüzdan' seçeneğine tıklayın. GPay cüzdan bakiyenizi gerekli satış noktalarından temin edebilirsiniz..

Benzer Ürünler