Gold Alış Satış
oyun için ilan ver

İtemci Pazarı - Metin2, Knight Online, CS GO

Artık itemci site pazarı derdine son veriyoruz! Sizler de artık oyun ürünlerinizi, karakterlerinizi ve daha birçok oyun ürününüzü Oyunparam.com güvencesi ile satabileceksiniz. Artık güvenilir şekilde alışveriş yapmanın keyfini yaşayacak ve Oyunparam'a teşekkür edeceksiniz. Oyunparam sizere güvenilir bir ticaret ortamı sunuyor. Hem de ücretsiz bir şekilde! Aldığınız hiçbir ürün için ekstra para ödemeyin! Ürün satışı yaparken artık yüzlerce TL komisyon ödemeyin! Artık itemci siteniz Oyunparam yanınızda!

İtem Nasıl Satılır?

Sizler de item satışı yapmak istiyorsanız hemen yukarıdaki butonları kullanabilirsiniz. Yapmanız gerkeen çok basit! Hemen "Ücretsiz İlan Ver" butonuna basarak oyun seçimi yapın ve ürün bilgilerinizi girerek ücretsiz şekilde ürününüzü satışa çıkarın!

İtem Nasıl Alınır?

Oyunparam.com güvencesiyle sizler de artık çok kolay bir şekildei item satın alabileceksiniz. İtem satın almak için yapmanız gereken ilk şey Oyunparam.com'a üye olmak. Ardından "Oyuncu Pazarı" bölümüne girerek istediğiniz oyunda, istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ürün satın almak istiyorsanız bir önceki başlığa göz atmanızda fayda var. Artık sizin de yeni bir item siteniz var; Oyunparam.com!