Gold Alış Satış

Ürün Resimleri

Grand Theft Auto V - GTA 5

Stok : Stokta Var

Oyun : Steam

Kategori : Grand Theft Auto GTA

Birim Tutarı : 124,22

Steam Üzerinden Gift olarak yollanır. Sipariş geçerken  mutlaka steam profil url nizi yazın

GTA5 Satın al diyorsanız doğru sayfadasınız! Son zamanların en iyi oyunlarından biri olan GTA5 yani Grand Theft Auto 5 oyunu artık Oyunparam güvencesi ile sizlerle! Oyunu Steam hesabınızdan dilediğiniz zaman oynayabilir ve oyunu dilediğiniz zaman tekrar yükleyebilirsiniz. Sadece bir defa satın alarak oyunu istediğiniz kadar yükleyip kaldırabilirsiniz. Sadece Steam hesabınıza giriş yapmanız yeterli! Gta 5 Aktivasyon Kodu hemen satın alın! 

GTA 5 PC satın al diyorsanız ve GTA5 PC versiyonunu almak istiyorsanız Steam yüklemeniz şarttır. 

Nasıl Bakiye Yüklerim / Ödeme Seçenekleri:

Alt kısımda bulunan ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz:


banka havalesi ile ucuza ve hızlı şekilde oyun satın alın
Havale / Eft ile Ödeme

Sitemizin üst menüsünde bulunan 'HESAP NUMARALARIMIZ' linkine tıklayarak size en uygun bankayı seçebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Banka ATM'lerinden kartsız işlem ile hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra onaylanması için "Ödeme Bildirimi" yapmayi unutmayınız.


kredi kartı ile komisyon ödemeden ucuza ve güvenli oyun alın
Kredi Kartı ile Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'Kredi Kartı' seçeneğine tıklayın "0" Masraf ile bakiye yükleyin.


mobil ödeme ile ucuza oyun satın al
Mobil Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'MOBİL ÖDEME' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilirsiniz. Mobil ödeme sistemi an itibariyle Avea ve Turkcell kontorlu hat tarifelerinde geçerlidir.


İninal kart ile ucuza oyun satın al
İninal Kart

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'İninal Kart' seçeneğine tıklayın. Migros'lardan ve İninal satış noktalarından temin ettiğiniz kart ile bakiye yükleyebilirsiniz.


Gpay İle Ucuza Oyun Satın Al OyunParam.Com
GPay İle Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'GPay Cüzdan' seçeneğine tıklayın. GPay cüzdan bakiyenizi gerekli satış noktalarından temin edebilirsiniz..

Benzer Ürünler