Gold Alış Satış

Ürün Resimleri

CS GO Satın Al - Counter-Strike: Global Offensive

Stok : Stokta Var

Oyun :

Kategori : Counter Strike

Birim Tutarı : 18,43

CS GO Satın Al demenin tam vakti! Özellikle son zamanlarda dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi haline gelen CS GO, yani Counter Strike: Global Offensive oyunu artık çok daha uygun fiyata, Oyunparam.com güvencesiyle sizlerle! CS GO, 7'den 70'e birçok oyuncunun gerçekten uzun zamandır oynadığı, belki de çocukluk yıllarını verdiği CS 1.6'nın dedesi olarak bizlere geri döndü. Sizler de bu şahane oyunu satın almak istiyorsanız artık durmanız için bir sebep yok!

Oyunparam.com sizlere en iyi fiyatlara en iyi hizmeti sunuyor. Uzun mesai saatleri ve profesyonel yönetim kadrosu ile artık sizler de kaliteli hizmetin keyfini yaşayacaksınız. Cs Go Key Satın almanın tam vakti!

CS GO Satın Al Bölümü Hakkında

CS GO satın aldiyorsanız bu bölüm tam da size göre! Çok uygun fiyatlara Oyunparam güvencesiyle CS GO satın almanız mümkün. Tabi ki hemen akıllara neden uygun fiyat, diye sorular geliyor. Öncelikli olarak sizlere işlemlerin nasıl gerçekleştiğini anlatalım.

Öncelikli olarak Oyunparam üzerinden CS GO satın al kısmına gelmeniz gerekiyor. Buradan Steam profil linkinizi girerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere Steam üzerinden gift yani hediye ürün olarak gönderilecek ve bu ürünü kabul ettikten sonra oyun aktif hale gelecektir. Hemen size gift ürünün detaylarını aktaralım.

Gift ürün nedir?

Gift ürünler hediye ürün olarak geçmektedir. Oyunparam üzerinden ürün aldığınızda size ürünlerin gift olup olmadıkları konusunda bilgi verilir. Eğer gift ürün alıyorsanız Steam hesabınızın profil linkini alışverişten önce girmeniz şarttır. Alışveriş öncesi linki girdikten sonra hesabınıza arkadaşlık isteği gelecektir ve sizlere hediye olarak istediğiniz ürün gönderilecektir. Hediyeyi kabul ettikten sonra oyun artık hesabınıza geçmiş vaziyette olacaktır. Tabi ki bu ürünler tamamen orijinal ve tamamen gerçek ürünlerdir. Sadece gift ürünler olduğundan dolayı bu şekilde gönderim sağlanmaktadır.

 Sistemler tamamen otomatik işlemektedir ve işlemler hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Yani ürün alırken saatlerce beklemenize gerek kalmayacak. 10 dakikalık onay sürecinin ardından ürününüz hesabınıza hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Son olarak CS GO bölümünde olduğumuz için bu bölüm ile ilgili sizlere bilgi verelim.

CS GO nedir?

CS GO satın alsayfasında gördüğünüz ürün CS GO oyununun ürünüdür. Bu oyun çok oyunculu bir savaş oyundur ve daha önceden hatırlarsınız ki bu oyunun Counter Strike 1.6 şeklinde bir sürümü bulunmaktaydı. Bu oyunun CS 1,6’dan tek farkı online yani çok oyunculu olmasıdır.

Oyun yaklaşık birkaç sene önce piyasaya sürülmüş ve çok büyük ilgi görmüştür. Özellikle son zamanların en çok ilgi gören oyunları arasına girmeyi başarmıştır. Oyunda karakter geliştirme özelliği etkin olduğundan dolayı CS’in eski sürümüne göre çok daha büyük ilgi toplamayı başarmış, hatta oyuncular kendi aralarında artık oyun eşyalarını satılığa dahi çıkarabilmektedir. Sizde CS GO key satın al diyorsanız, hemen bu sayfadan satın alabilirsiniz!


Nasıl Bakiye Yüklerim / Ödeme Seçenekleri:

Alt kısımda bulunan ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz:


banka havalesi ile ucuza ve hızlı şekilde oyun satın alın
Havale / Eft ile Ödeme

Sitemizin üst menüsünde bulunan 'HESAP NUMARALARIMIZ' linkine tıklayarak size en uygun bankayı seçebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Banka ATM'lerinden kartsız işlem ile hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra onaylanması için "Ödeme Bildirimi" yapmayi unutmayınız.


kredi kartı ile komisyon ödemeden ucuza ve güvenli oyun alın
Kredi Kartı ile Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'Kredi Kartı' seçeneğine tıklayın "0" Masraf ile bakiye yükleyin.


mobil ödeme ile ucuza oyun satın al
Mobil Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'MOBİL ÖDEME' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilirsiniz. Mobil ödeme sistemi an itibariyle Avea ve Turkcell kontorlu hat tarifelerinde geçerlidir.


İninal kart ile ucuza oyun satın al
İninal Kart

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'İninal Kart' seçeneğine tıklayın. Migros'lardan ve İninal satış noktalarından temin ettiğiniz kart ile bakiye yükleyebilirsiniz.


Gpay İle Ucuza Oyun Satın Al OyunParam.Com
GPay İle Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'GPay Cüzdan' seçeneğine tıklayın. GPay cüzdan bakiyenizi gerekli satış noktalarından temin edebilirsiniz..

Benzer Ürünler