Gold Alış Satış

Ürün Resimleri

CS GO Satın Al - Counter-Strike: Global Offensive

Stok : Stokta Var

Oyun :

Kategori : Counter Strike

Birim Tutarı : 20,63

CS GO Satın Al demenin tam vakti! Özellikle son zamanlarda dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi haline gelen CS GO, yani Counter Strike: Global Offensive oyunu artık çok daha uygun fiyata, Oyunparam.com güvencesiyle sizlerle! CS GO, 7'den 70'e birçok oyuncunun gerçekten uzun zamandır oynadığı, belki de çocukluk yıllarını verdiği CS 1.6'nın dedesi olarak bizlere geri döndü. Sizler de bu şahane oyunu satın almak istiyorsanız artık durmanız için bir sebep yok!

CSGO Satın Al demek için artık çok geç değil. Oyunparam.com sizlere en iyi fiyatlara en iyi hizmeti sunuyor. Uzun mesai saatleri ve profesyonel yönetim kadrosu ile artık sizler de kaliteli hizmetin keyfini yaşayacaksınız. Cs Go Key Satın almanın tam vakti!

Nasıl Bakiye Yüklerim / Ödeme Seçenekleri:

Alt kısımda bulunan ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz:


banka havalesi ile ucuza ve hızlı şekilde oyun satın alın
Havale / Eft ile Ödeme

Sitemizin üst menüsünde bulunan 'HESAP NUMARALARIMIZ' linkine tıklayarak size en uygun bankayı seçebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Banka ATM'lerinden kartsız işlem ile hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra onaylanması için "Ödeme Bildirimi" yapmayi unutmayınız.


kredi kartı ile komisyon ödemeden ucuza ve güvenli oyun alın
Kredi Kartı ile Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'Kredi Kartı' seçeneğine tıklayın "0" Masraf ile bakiye yükleyin.


mobil ödeme ile ucuza oyun satın al
Mobil Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'MOBİL ÖDEME' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilirsiniz. Mobil ödeme sistemi an itibariyle Avea ve Turkcell kontorlu hat tarifelerinde geçerlidir.


İninal kart ile ucuza oyun satın al
İninal Kart

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'İninal Kart' seçeneğine tıklayın. Migros'lardan ve İninal satış noktalarından temin ettiğiniz kart ile bakiye yükleyebilirsiniz.


Gpay İle Ucuza Oyun Satın Al OyunParam.Com
GPay İle Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'GPay Cüzdan' seçeneğine tıklayın. GPay cüzdan bakiyenizi gerekli satış noktalarından temin edebilirsiniz..

Benzer Ürünler