Gold Alış Satış

Ürün Resimleri

10400 TG

Stok : Stokta Var

Oyun : Point Blank

Kategori : Point Blank TG

Birim Tutarı : 52,34

Point blank oyununda geçerli olan 10400 TG (4% Bonus)  ürününü ye varan indirimler ile oyunparam.com dan uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. Detaylı yükleme ve satış anlatımı sitemizde mevcuttur.


1) Point Blank http://pb.nfinitygames.com/ sayfasına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra NG Yüklemek İstiyorum seçeneğine tıklıyoruz.

Point Blank NG Yükleme Anlatım

2) Önce NG Yükle ’ye, ardından da E-Pin Kodu ’na tıklayınız.

Point Blank NG yükleme

3. OyunParam üzerinden aldığınız E-pin ’i bu alana yazdıktan sonra Devam’a tıklayınız. Kod yükleme işleminiz tamamlanacaktır.

NG yükleme

Oyunparam.com İyi Oyunlar Diler...

 

Nasıl Bakiye Yüklerim / Ödeme Seçenekleri:

Alt kısımda bulunan ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz:


banka havalesi ile ucuza ve hızlı şekilde oyun satın alın
Havale / Eft ile Ödeme

Sitemizin üst menüsünde bulunan 'HESAP NUMARALARIMIZ' linkine tıklayarak size en uygun bankayı seçebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Banka ATM'lerinden kartsız işlem ile hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra onaylanması için "Ödeme Bildirimi" yapmayi unutmayınız.


kredi kartı ile komisyon ödemeden ucuza ve güvenli oyun alın
Kredi Kartı ile Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'Kredi Kartı' seçeneğine tıklayın "0" Masraf ile bakiye yükleyin.


mobil ödeme ile ucuza oyun satın al
Mobil Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'MOBİL ÖDEME' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilirsiniz. Mobil ödeme sistemi an itibariyle Avea ve Turkcell kontorlu hat tarifelerinde geçerlidir.


İninal kart ile ucuza oyun satın al
İninal Kart

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'İninal Kart' seçeneğine tıklayın. Migros'lardan ve İninal satış noktalarından temin ettiğiniz kart ile bakiye yükleyebilirsiniz.


Gpay İle Ucuza Oyun Satın Al OyunParam.Com
GPay İle Ödeme

Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'GPay Cüzdan' seçeneğine tıklayın. GPay cüzdan bakiyenizi gerekli satış noktalarından temin edebilirsiniz..

Benzer Ürünler